САСТАНАК ФОРУМА ЗА БЕЗБЈЕДНОСТ

У кабинету начелника општине одржан је састанак чланова Форума за безбједност.
На састанку је установљено да је ситуација у вези са безбједношћу грађана задовољавајућа.
Предсједник Форума и командир ПС-а у Лопарама Драженко Лазић је истакао да претходна три мјесеца показују укупно смањење броја кривичних дјела у односу на прошлу годину.
Како је Лазић додао, једино је у порасту број пријава кривичних дјела се односе на насиље у породици.
Осим наведеног, на састанку је речено да претходне године није било погинулих у саобраћајним несрећама, те да ће актиновности на проналажењу несталог лица Н.Ц., за којим се трага од јуна прошле године, биће настављене.
Чланови Форума су овом приликом изразили задовољство међусобном сарадњом, посебно када је ријеч о превенцији за безбједност грађана у саобраћају.
„Задовољан сам безбједносном ситуацијом у општини Лопаре и сарадњом свих чланова Форума за безбједност. Данашњи састанак је протекао у доброј атмосфери са приједлозима који ће додатно унаприједити безбједност грађана у Лопарама“, рекао је Радо Савић, начелник Лопара.