АНДРЕА И АНЂЕЛА НАСТУПИЛЕ НА ФЕСТИВАЛУ „РИТАМ ЕВРОПЕ“

У Градишци је одржано дјечије плесно- музичко такмичење „Ритам Европе“, које је по четврти пут организовано у Републици Српској.
Представнице Општине Лопаре, Андреа Јовић и Анђела Максимовић, представљале су на овом такмичењу државу Сјеверну Македонију, а наступале су под редним бројем 17.
Подршку, у име локалне заједнице, Андреи и Анђели је пружио предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић, који је присуствовао наведеном догађају.
Улазницу за велико финале, које ће се одржати у Сјеверној Македонији, добили су представници градова Дервента, Прњавор, Градишка и Приједор, као и овогодишњи побједник такмичења „Ритам Европе“ у Српској, представници општине Пале.
На такмичењу је учествовало 18 општина и градова Републике Српске, а директан телевизијски пренос је емитован путем јавног сервиса Радио-телевизије Републике Српске.