У ЛОПАРАМА ДОДИЈЕЉЕНЕ ЗАХВАЛНИЦЕ И ДИПЛОМЕ НАГРАЂЕНИМ УЧЕНИЦИМА

Начелник Радо Савић и предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић уручили су дипломе и захвалнице ученицима који су у протеклој години остварили значајне резултате на општинским, регионалним и републичким такмичењима.

Захвалнице су такође уручене и менторима награђених ученика.

На свечаној дођели су истакнути бројни успјеси основних школа са подручја општине Лопаре и Средњошколсог центра „Вук Kараџић“ који су постигнути захваљујући добрим резултатима ученика на разним такмичењима.

Наставница Весна Латиновић, која је вођа саобраћајне секције и координатор литерарне и ликовне секције у прибојској основној школи је рекла да су најуспјешији ученици са територије општине Лопаре за свој рад награђени значајним признањима.

„Свечана дођела захвалница и диплома истиче ученички труд и залагање и за ђецу то представља посебан моменат и подстрек за даљи рад“, истакла је Латиновићева.

„Првенствено, оваква признања ученицима пружају додатну мотивацију за учење, те је веома битно да ученици буду награђени за њихов рад и залагање“, истакла је Латиновићева.

Дипломе и захвалнице је добило укупно 46 ученика, 9 екипа и 22 наставника и професора из образовних установа.

Извор: Нови Глас