МАТУРАНТИ СРЕДЊОШКОЛСКОГ ЦЕНТРА ДЕФИЛЕОМ ОБИЉЕЖИЛИ КРАЈ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Tрадиционалним дефилеом улицама Лопара матуранти Средњошколског центра „Вук Караџић“ обиљежили су крај школске године и завршетак једне етапе у школовању.
Укупно 46 ученика гимназијалаца, бравара – заваривача и техничара рачунарства и прогрмирања су положили матурски испит зрелости.
Директор школе Боро Станић је честитао матурантима крај школовања и пожелио им успјеха у животу раду и даљем образовању.
„Свим ученицима желим успјешан наставак школовања, а они који не наставе школовање, првенствено им желим сваки успјех у животу на приватном и на пословном плану“, рекао је Станић.
Он је матурантима пожелио да се остваре, да буду успјешни, часни и поштени људи и да свој животни пут наставе у Лопарама.
Станић је је казао да се славље наставља у свечаном салону гдје ће се ученицима обратити представници општинске власти и гдје ће бити проглашен ученик генерације, а то је за ову школску годину Ања Којић, ученица четвртог разреда гимназије.