НАЈАВА: БРДСКА АУТО ТРКA И АУТО СЛАЛОМ ТРКА У ТОБУТУ 1. и 2. ЈУН 2024. ГОДИНЕ

У Тобуту ће 1. и 2. јуна бити одржане ауто-трке, у оквиру Отвореног првенства Републике Српске и Отвореног првенства Републике Србије, на брдским стазама за Награду општинe Лопаре.
По други пут, на стази у Тобуту, ће бити организована ауто слалом трка.
Брдске трке организује Ауто мото картинг клуб ‘Оптима-моторспорт’ Бијељина под покровитељством општине Лопаре.
„Очекујемо преко 50 такмичара у ауто слалом и брдској ауто трци која је у оквиру Отвореног првенства Републике Српске и Отвореног првенства Републике Србије“, саопштио је Младен Ребриновић из Ауто мото картинг клуба ‘Оптима-моторспорт’.
Он је најавио да ће потпуна обустава саобраћаја кроз Тобут бити 1. и 2. јуна у термину од 8.30 до 19.00 часова.
У суботу 1. јуна од 9.00 часова биће одржани тренинзи брдске трке и ауто слалом трке, а за недељу 2. јуна од 9.00 часова су предвиђене вожње за пласман у оба такмичења.