Обавјештење за пољопривредне произвођаче општине Лопаре

Одјељење за привреду и друштвене дјелатности Општинске управе Општине Лопаре, у сарадњи са ресором Агенције за пружање стручних услуга у пољопривреди, организује предавање за пољопривредне произвођаче у петак, 14.03.2014. године у сали Скупштине општине Лопаре са почетком у 11,00 часова.
Теме предавања:
1. Одржавање и заштита воћних засада у првим годинама узгоја, предавач дипл.инг.воћ. Јадранка Бојић, Савјетодавна служба – Братунац,
2. Вођење матичне евиденције у сточарској производњи, предавач др Зоран Малетић, Ресор за пружање стручних услуга у сточарској производњи,
3. Агротехничке мјере у борби против суше у ратарским и воћарским културама, предавач Радмила Нешковић, Ресор за пружање стручних услуга у пољопривреди.