Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

„Мајевица“ минималцем до великих бодова

У заосталој утакмици 18. кола Друге лиге Републике Српске група „Исток“, која је данас одигранa у Лопарама између Фудбалског клуба „Мајевица“ и Фудбалског клуба “Пролетер” из Дворова домаћин је побједом од 1:0 освојио важна три бода.

Прво полувријеме је завршено без голова (0:0), а једини гол је виђен у 77. минуту другог полувремена када је на асистенцију Жикице Божића мрежу затресао Александар Васић.

Предсједник управе ФК „Мајевица“ Давор Вићић је рекао да је наведена утакмица требала бити одиграна у редовном термину 5. априла, али да то временски услови нису дозволили.

„Данас је комплетирано 18. коло и ‘Мајевица’ се овом побједом бодовно изједначила са екипама ‘Илићке 01’ из Брчког и ‘Јединства’ из Роћевића, чиме се наставља наша борба за прву позицију на табели и пласман у Прву лигу Републике Српске“, додао је Вићић.

Back to top